1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. SimeonS
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,087
 2. Calamity
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,964
 3. NecrotoX
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  6,774
 4. m3nka
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,090
 5. Bozter
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,066
 6. kic10
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,605
 7. bon_ton
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  429
 8. Enigma
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  3,018
 9. Harrabed
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  773
 10. Lightlord
  Одговори:
  203
  Прегледи:
  51,186
 11. Taurus
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  22,572
 12. alumen :)
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,699
 13. lynx
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,414
 14. Kazaam
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,212
 15. D3N1EL
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  829
 16. dangthe
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,299
 17. Enigma
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  849
 18. Bile_14
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,496
 19. ivan1500
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,445
 20. NenoNeno
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,341
 21. the Joker
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  5,180
 22. SiPy`
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,322
 23. Krk198
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  934
 24. Dingo
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,174
 25. NatalijaNatka
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,460

Опции за прикажување на темите

Вчитување...