1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. NecrotoX
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  6,856
 2. Ismet
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  6,833
 3. kirev
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  6,494
 4. oops
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  6,473
 5. SkechBoy
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  6,083
 6. Toxic
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  6,024
 7. npoptomov
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  5,984
 8. Freaker
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  5,902
 9. kingpiN
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  5,899
 10. MLADEN
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  5,859
 11. olikomerc
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  5,791
 12. MIDNIGHT WALKER
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  5,626
 13. kirev
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  5,585
 14. the Joker
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  5,503
 15. Storm
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  5,309
 16. xenon
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  5,298
 17. skullmonkey
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  5,298
 18. ''TcM>>
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  5,159
 19. Chris
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  5,117
 20. Јован
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  5,105
 21. Fmfob
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  4,783
 22. xenon
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  4,755
 23. Costigan_Jr
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  4,584
 24. CyberSpic
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  4,540
 25. eminem
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  4,496

Опции за прикажување на темите

Вчитување...