1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. toshex
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  7,845
 2. pipelin
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,096
 3. DarkEnchanter
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  578
 4. Jovicarot
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  755
 5. bokiscout
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  524
 6. cakii
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  499
 7. DarkEnchanter
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  479
 8. Gogzy
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  438
 9. Software
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,258
 10. Balanar
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,146
 11. kainn
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  797
 12. SimeonS
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,860
 13. m3nka
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,040
 14. bon_ton
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  403
 15. Enigma
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  2,908
 16. Harrabed
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  745
 17. lynx
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,363
 18. Kazaam
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,179
 19. D3N1EL
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  807
 20. dangthe
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,260
 21. Enigma
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  831
 22. ivan1500
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,402
 23. NenoNeno
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,301
 24. SiPy`
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,266
 25. ViktorGrebenaroski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,134

Опции за прикажување на темите

Вчитување...