1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. kirev
  Одговори:
  68
  Прегледи:
  11,347
 2. it_boy
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  257
 3. skullmonkey
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  928
 4. terminatorche
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  777
 5. m3nka
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  4,124
 6. Kolevski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  725
 7. skullmonkey
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  986
 8. pipelin
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,076
 9. DarkEnchanter
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  570
 10. Jovicarot
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  734
 11. bokiscout
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  515
 12. AlexM
  Одговори:
  131
  Прегледи:
  11,901
 13. Toxic
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  5,795
 14. cakii
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  472
 15. DarkEnchanter
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  475
 16. Gogzy
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  427
 17. Software
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,244
 18. Balanar
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,133
 19. kainn
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  783
 20. SimeonS
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,689
 21. Calamity
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,927
 22. NecrotoX
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  6,638
 23. m3nka
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,012
 24. Bozter
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,001
 25. kic10
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,544

Опции за прикажување на темите

Вчитување...