1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. goranmitev
  Одговори:
  126
  Прегледи:
  40,218
 1. Ruller
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  64,765
 2. vlatkorun
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  55,996
 3. Lightlord
  Одговори:
  203
  Прегледи:
  50,114
 4. Necromancer
  Одговори:
  639
  Прегледи:
  42,932
 5. AMD_fan
  Одговори:
  79
  Прегледи:
  23,276
 6. Taurus
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  21,855
 7. Stane
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  18,800
 8. Stane
  Одговори:
  158
  Прегледи:
  16,901
 9. DynamicMK
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  16,612
 10. Password
  Одговори:
  107
  Прегледи:
  15,574
 11. NIKE
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  13,846
 12. anemane
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  12,478
 13. darkwarrior
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  12,298
 14. bogoevski
  Одговори:
  134
  Прегледи:
  12,127
 15. AlexM
  Одговори:
  131
  Прегледи:
  11,892
 16. kirev
  Одговори:
  68
  Прегледи:
  11,336
 17. Spaski91
  Одговори:
  111
  Прегледи:
  10,541
 18. Angel
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  9,548
 19. Dr.XaYC
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  8,697
 20. arjan
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  8,488
 21. mkd
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  8,448
 22. Pinceta
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  8,208
 23. toshex
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  7,760
 24. DoomiX_MDK
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  7,430
 25. problogger
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  7,196

Опции за прикажување на темите

Вчитување...