1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов ↑
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. goranmitev
  Одговори:
  126
  Прегледи:
  41,002
 1. Borsa
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,012
 2. HijackHacker
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  829
 3. Fatal1ty_
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,222
 4. Stane
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,412
 5. DominatoR
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  547
 6. lakimen
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  692
 7. daniel111
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,334
 8. neW1
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,008
 9. DoomiX_MDK
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  7,522
 10. тотето
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  881
 11. SarevD
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  532
 12. mariomako
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,512
 13. sourcer
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  715
 14. B@N@N@M@N
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,009
 15. feit
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  945
 16. IVS
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  946
 17. Aowek
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,308
 18. Enforcer_
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  633
 19. NERD.
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  759
 20. kimi makedonski
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  953
 21. cakii
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  540
 22. Gogzy
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  460
 23. Goran123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,180
 24. GigaC
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  919
 25. linksys
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  700

Опции за прикажување на темите

Вчитување...