1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. goranmitev
  Одговори:
  126
  Прегледи:
  40,544
 1. NERD.
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,507
 2. sini6a
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,099
 3. super_hacker
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,854
 4. super_hacker
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,797
 5. vlatkorun
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,349
 6. Psychoo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,066
 7. dangthe
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,260
 8. The08
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  909
 9. Stane
  Одговори:
  158
  Прегледи:
  17,021
 10. Master_Boy
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,214
 11. xhktw
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  864
 12. skullmonkey
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  5,157
 13. ajvar
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,188
 14. stefan_v
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  762
 15. NatalijaNatka
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  4,140
 16. Delicon
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,554
 17. petar.bt
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,515
 18. MusicFreak
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,212
 19. Mr.Jack
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,524
 20. Mr.Jack
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,384
 21. D3N1EL
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,021
 22. flashjuventus
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,110
 23. Storm
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  5,245
 24. Lalevskog
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,240
 25. Gamer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  884

Опции за прикажување на темите

Вчитување...