1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. goranmitev
  Одговори:
  126
  Прегледи:
  40,447
 1. Necromancer
  Одговори:
  730
  Прегледи:
  45,927
 2. Lightlord
  Одговори:
  203
  Прегледи:
  50,494
 3. Stane
  Одговори:
  158
  Прегледи:
  16,978
 4. bogoevski
  Одговори:
  134
  Прегледи:
  12,184
 5. AlexM
  Одговори:
  131
  Прегледи:
  11,960
 6. Spaski91
  Одговори:
  111
  Прегледи:
  10,580
 7. Password
  Одговори:
  107
  Прегледи:
  15,604
 8. Stane
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  18,896
 9. AMD_fan
  Одговори:
  79
  Прегледи:
  23,454
 10. kirev
  Одговори:
  68
  Прегледи:
  11,440
 11. toshex
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  7,798
 12. kingpiN
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  5,730
 13. DynamicMK
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  16,736
 14. DoomiX_MDK
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  7,453
 15. skullmonkey
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  5,141
 16. HijackHacker
  Одговори:
  54
  Прегледи:
  4,206
 17. Fmfob
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  4,672
 18. NecrotoX
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  6,671
 19. viksa86
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  3,735
 20. DaVoRkNe
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  2,621
 21. Boldozer
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  3,504
 22. NatalijaNatka
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  4,133
 23. vlatkorun
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  56,740
 24. Enigma
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  2,895
 25. FLEGMA
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  3,546

Опции за прикажување на темите

Вчитување...