1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. goranmitev
  Одговори:
  126
  Прегледи:
  40,448
 1. Lightlord
  Одговори:
  203
  Прегледи:
  50,495
 2. Ismet
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  6,784
 3. Игорче
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,974
 4. LiquidWorm
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,726
 5. LiquidWorm
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,286
 6. HyBRiD_HeLL
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,284
 7. Angel
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  9,663
 8. kapkavino
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,038
 9. DynamicMK
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,928
 10. DoomiX_MDK
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  7,453
 11. Andrej
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,241
 12. CyberLord
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,055
 13. DynamicMK
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,389
 14. Freaker
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,278
 15. CyberSpic
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  4,480
 16. HyBRiD_HeLL
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,721
 17. Niki
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,570
 18. DimitarMK
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,269
 19. Mason
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,413
 20. Master4e
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,700
 21. loris
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,550
 22. trajcenightmare
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  4,141
 23. milevskiz
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,695
 24. DynamicMK
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  16,736
 25. D
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  963

Опции за прикажување на темите

Вчитување...