1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. goranmitev
  Одговори:
  126
  Прегледи:
  41,053
 1. mkiptv
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  269
 2. steelseries
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  269
 3. Garfield'
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  246
 4. PC_GAMER
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  325
 5. Жаревски
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  260
 6. Garfield'
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  947
 7. WeiWuWei
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  202
 8. Zaree
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  449
 9. Garfield'
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  478
 10. kloki
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  311
 11. steelseries
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  265
 12. zdravkovskii
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  1,247
 13. kloki
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  233
 14. stejcho
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  443
 15. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  259
 16. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  458
 17. BadGirl007
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  829
 18. Garfield'
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,101
 19. MartinJack3d
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  311
 20. prichina
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  293
 21. Boldozer
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,743
 22. ivan1500
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  788
 23. gOJDO
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  768
 24. it_boy
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  284
 25. Kolevski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  790

Опции за прикажување на темите

Вчитување...