1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. goranmitev
  Одговори:
  126
  Прегледи:
  40,998
 1. HyBRiD_HeLL
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,297
 2. Ismet
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  6,804
 3. LiquidWorm
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,301
 4. Angel
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  9,854
 5. kapkavino
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,050
 6. LiquidWorm
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,747
 7. CyberLord
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,071
 8. Andrej
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,270
 9. Игорче
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,998
 10. HyBRiD_HeLL
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,785
 11. CyberSpic
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  4,507
 12. DimitarMK
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,281
 13. Freaker
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,316
 14. Niki
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,589
 15. Mason
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,431
 16. loris
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,566
 17. milevskiz
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,706
 18. D
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  972
 19. vlatkorun
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,361
 20. DoomiX_MDK
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  7,522
 21. Simon4eto.
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,351
 22. Master4e
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,714
 23. darkwarrior
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,418
 24. Stane
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,276
 25. GokoMKD
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,176

Опции за прикажување на темите

Вчитување...