1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Oстанато

За се останато во врска со мрежи и протоколи, дискутирајте тука.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. angjeleski
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,345
 2. vlatko anastasov
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,972
 3. dramallama
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  971
 4. extrime
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  854
 5. Belco15
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  836
 6. Ypsilon
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,843
 7. theMAD
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,065
 8. TheStranger
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,587
 9. Enforcer_
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  518
 10. mdeni
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  2,211
 11. ernesto
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,147
 12. Pilsator
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,021
 13. trajce90
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4,476
 14. Spamalot
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,316
 15. skullmonkey
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  892
 16. ARMac
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  785
 17. Belco15
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  654
 18. tomi
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,672
 19. goce ilievi
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  767
 20. decko-oh
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  622
 21. xenon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  722
 22. hebocig
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  665
 23. Prakicov
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  677
 24. everest
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  874
 25. alberto81
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  650

Опции за прикажување на темите

Вчитување...