1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Oстанато

За се останато во врска со мрежи и протоколи, дискутирајте тука.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. StalkeR
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  524
 2. LaLi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  812
 3. igor_xxxx
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,470
 4. sumi
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  703
 5. NERD.
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,046
 6. igor_xxxx
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,947
 7. reborn
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  597
 8. no_way_f
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,940
 9. cogscape
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,769
 10. Lokvan
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  911
 11. petar.bt
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,052
 12. ARMac
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,283
 13. Mar tiN
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,472
 14. bxxxn
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,773
 15. BEST
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,320
 16. Minotaur
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,660
 17. Teget
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,107
 18. vangelis
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  3,058
 19. NecrotoX
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,664
 20. Мики-MK
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,204
 21. dimitrieva
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,489
 22. STEALTH
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,068
 23. dimsa
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  916
 24. ivan88
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,284
 25. xenon
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,672

Опции за прикажување на темите

Вчитување...