1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Oстанато

За се останато во врска со мрежи и протоколи, дискутирајте тука.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Garfield'
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  2,336
 2. Mao
  Одговори:
  84
  Прегледи:
  3,659
 3. smole
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  949
 4. Futurelakimens
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  686
 5. GetSchwifty
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  1,207
 6. tomi
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  7,487
 7. toshex
  Одговори:
  741
  Прегледи:
  50,181
 8. linksys
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  4,514
 9. BorisSapphire
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  280
 10. skullmonkey
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,138
 11. Gucci
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  388
 12. linksys
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  6,723
 13. steelseries
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  539
 14. Mar tiN
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  361
 15. Garfield'
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  315
 16. skullmonkey
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  468
 17. Garfield'
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  2,126
 18. Nightingale
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  451
 19. cogscape
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  610
 20. skullmonkey
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  669
 21. skullmonkey
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,892
 22. skullmonkey
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,360
 23. skullmonkey
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  897
 24. G4M3R
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  584
 25. Sukhoi
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,805

Опции за прикажување на темите

Вчитување...