1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Oстанато

Дискусија за сите останати компјутерски делови.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. dangthe
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  283
 2. steelseries
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  370
 3. toshex
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  485
 4. Futurelakimens
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  493
 5. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  150
 6. ApexAlex
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  321
 7. skullmonkey
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  381
 8. mkextremer
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  959
 9. ApexAlex
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  791
 10. darko_989
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  753
 11. spiritBreaker
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  474
 12. MartinJack3d
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  678
 13. Luxell
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  512
 14. Necromancer
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,396
 15. zdravkovskii
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  1,822
 16. Lazarko
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  1,867
 17. MartinJack3d
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  394
 18. stefan_mkd
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  387
 19. rampage
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  290
 20. skopje_mkd
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  476
 21. Fatal1ty_
  Одговори:
  64
  Прегледи:
  2,484
 22. Venom46
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  504
 23. Јас сум желка
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  652
 24. Banjifiko
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  7,812
 25. Alucard
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  16,152

Опции за прикажување на темите

Вчитување...