1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Oстанато

Дискусија за сите останати компјутерски делови.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. skopje_mkd
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  268
 2. Avid
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  2,493
 3. TheDimiskov
  Одговори:
  517
  Прегледи:
  49,656
 4. џонидерп
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  113
 5. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  251
 6. FLEGMA
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  511
 7. 1s3ct0wN
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,136
 8. skullmonkey
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,049
 9. ARMac
  Одговори:
  65
  Прегледи:
  3,501
 10. Zippo
  Одговори:
  105
  Прегледи:
  5,138
 11. kloki
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  221
 12. Глупав
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  10,219
 13. skullmonkey
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  978
 14. bicikle
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  332
 15. maci
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  271
 16. Stole Macukov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  139
 17. Costigan_Jr
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  1,847
 18. imortel
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  626
 19. Lazarko
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  401
 20. NecrotoX
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  368
 21. D
  Одговори:
  91
  Прегледи:
  3,122
 22. smole
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,114
 23. Garfield'
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  700
 24. dreamson
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  2,286
 25. philldm
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  428

Опции за прикажување на темите

Вчитување...