1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Oстанато

Дискусија за сите останати компјутерски делови.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. MARTIN_MKD
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  908
 2. Taurus
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,164
 3. D
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,268
 4. Mao
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,191
 5. sonic
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,471
 6. StenmarC
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,095
 7. AMD_fan
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  3,365
 8. Vavo
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  926
 9. taranenik
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  870
 10. D
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,225
 11. skullmonkey
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,232
 12. vetarvomagla
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,870
 13. reng
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  781
 14. Taurus
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  820
 15. Taurus
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,341
 16. filipvselena
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,300
 17. vetarvomagla
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,971
 18. vladomkd
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,516
 19. Cornel
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,348
 20. drown
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,518
 21. Niki
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  5,132
 22. akis100
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,781
 23. vojkan
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  978
 24. godovic
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,056
 25. psybaron
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,234

Опции за прикажување на темите

Вчитување...