1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Oстанато

Дискусија за сите останати компјутерски делови.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. psyside
  Одговори:
  4,861
  Прегледи:
  375,778
 2. psyside
  Одговори:
  3,269
  Прегледи:
  262,593
 3. tomi
  Одговори:
  1,508
  Прегледи:
  128,103
 4. psyside
  Одговори:
  891
  Прегледи:
  120,699
 5. gokica
  Одговори:
  1,077
  Прегледи:
  111,344
 6. xenon
  Одговори:
  965
  Прегледи:
  75,739
 7. psyside
  Одговори:
  130
  Прегледи:
  28,734
 8. psyside
  Одговори:
  116
  Прегледи:
  17,014
 9. gokica
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  11,735
 10. FLEGMA
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  6,081
 11. FLEGMA
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  4,451
 12. SaleSk
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  4,287
 13. Lazarko
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  2,953
 14. SaleSk
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,930
 15. Lazarko
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  2,840
 16. psyside
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,809
 17. FLEGMA
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,516
 18. FLEGMA
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,211
 19. gokica
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,993
 20. Lazarko
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,439
 21. psyside
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,419
 22. Lazarko
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,195
 23. FLEGMA
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,185
 24. SaleSk
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,099
 25. moongose
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  953
 1. TheDimiskov
  Одговори:
  587
  Прегледи:
  58,809
 2. Ficiani
  Одговори:
  788
  Прегледи:
  54,384
 3. CodeGen
  Одговори:
  496
  Прегледи:
  53,783
 4. Lazarko
  Одговори:
  875
  Прегледи:
  44,446
 5. lynx
  Одговори:
  487
  Прегледи:
  39,271
 6. DimitarMK
  Одговори:
  227
  Прегледи:
  28,531
 7. IT_man
  Одговори:
  249
  Прегледи:
  19,155
 8. zorandesign
  Одговори:
  213
  Прегледи:
  19,034
 9. gokica
  Одговори:
  251
  Прегледи:
  19,005
 10. Alucard
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  17,514
 11. bogoevski
  Одговори:
  160
  Прегледи:
  16,914
 12. Alucard
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  16,792
 13. Ata
  Одговори:
  119
  Прегледи:
  16,187
 14. geek22
  Одговори:
  55
  Прегледи:
  15,325
 15. Chaeld10_8
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  14,052
 16. Pane24
  Одговори:
  166
  Прегледи:
  12,615
 17. gamer-eddie
  Одговори:
  301
  Прегледи:
  12,004
 18. DigiSoft
  Одговори:
  121
  Прегледи:
  11,769
 19. Taurus
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  11,138
 20. psyside
  Одговори:
  127
  Прегледи:
  10,979
 21. DEJAN9
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  10,714
 22. Глупав
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  10,625
 23. Soft
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  10,561
 24. AndrejApostolov
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  10,221
 25. smole
  Одговори:
  152
  Прегледи:
  10,134

Опции за прикажување на темите

Вчитување...