1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Oстанато

Дискусија за сите останати компјутерски делови.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Lazarko
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,190
 2. SaleSk
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,095
 3. Lazarko
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  2,816
 4. Lazarko
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  2,945
 5. Lazarko
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,435
 6. psyside
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,414
 7. moongose
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  950
 8. psyside
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,800
 9. FLEGMA
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,209
 10. FLEGMA
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  4,445
 11. FLEGMA
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,182
 12. gokica
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,990
 13. FLEGMA
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  6,067
 14. SaleSk
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,927
 15. SaleSk
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  4,281
 16. psyside
  Одговори:
  130
  Прегледи:
  28,708
 17. psyside
  Одговори:
  116
  Прегледи:
  16,975
 18. xenon
  Одговори:
  963
  Прегледи:
  75,377
 19. psyside
  Одговори:
  887
  Прегледи:
  120,175
 20. FLEGMA
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,514
 21. gokica
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  11,717
 22. tomi
  Одговори:
  1,508
  Прегледи:
  127,928
 23. psyside
  Одговори:
  3,185
  Прегледи:
  259,962
 24. psyside
  Одговори:
  4,851
  Прегледи:
  374,787
 25. gokica
  Одговори:
  1,077
  Прегледи:
  111,255
 1. krashot
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  194
 2. Rikimaru
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  198
 3. steelseries
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  285
 4. undergrounde
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  90
 5. gokica
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  238
 6. Koen
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  193
 7. crash
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  835
 8. M.Pix
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  378
 9. Alucard
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  172
 10. Goran995
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  306
 11. steelseries
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  653
 12. skullmonkey
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  750
 13. Rikimaru
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  917
 14. Nenad.S
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  529
 15. Vlad944
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  568
 16. Kaurex
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  420
 17. Ivan222
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  549
 18. ARMac
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  741
 19. steelseries
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  3,039
 20. steelseries
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  642
 21. The Geek Boy
  Одговори:
  100
  Прегледи:
  4,094
 22. Dimitar77
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  541
 23. Chaeld10_8
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  864
 24. sickjcoe28
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  111
 25. CykaBlyat
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  229

Опции за прикажување на темите

Вчитување...