1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Oстанато

Дискусија за сите останати компјутерски делови.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Lazarko
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,009
 2. SaleSk
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  976
 3. Lazarko
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  2,448
 4. Lazarko
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  2,343
 5. Lazarko
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,259
 6. psyside
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,339
 7. moongose
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  827
 8. psyside
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,598
 9. FLEGMA
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,000
 10. FLEGMA
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  4,111
 11. FLEGMA
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,073
 12. gokica
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,823
 13. FLEGMA
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  5,687
 14. SaleSk
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,766
 15. SaleSk
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  4,056
 16. psyside
  Одговори:
  130
  Прегледи:
  28,058
 17. psyside
  Одговори:
  105
  Прегледи:
  15,702
 18. xenon
  Одговори:
  734
  Прегледи:
  62,621
 19. psyside
  Одговори:
  844
  Прегледи:
  112,569
 20. FLEGMA
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,336
 21. gokica
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  11,231
 22. tomi
  Одговори:
  1,469
  Прегледи:
  121,208
 23. psyside
  Одговори:
  2,711
  Прегледи:
  231,110
 24. psyside
  Одговори:
  4,721
  Прегледи:
  354,029
 25. gokica
  Одговори:
  1,051
  Прегледи:
  107,045
 1. Feelyo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  100
 2. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  217
 3. dangthe
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  110
 4. boban984
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  552
 5. draganamon
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  654
 6. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  225
 7. CykaBlyat
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  166
 8. Pinceta
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  1,434
 9. skullmonkey
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,150
 10. JensenInterceptor
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  180
 11. Starr
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  346
 12. CykaBlyat
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  1,109
 13. John Targaryen
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  538
 14. Робсо
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  271
 15. omegaRED
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  812
 16. DeadWalker_
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  589
 17. Starr
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  683
 18. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  890
 19. bh1rk0ff
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  202
 20. џонидерп
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  114
 21. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  253
 22. FLEGMA
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  515
 23. skullmonkey
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,083
 24. 1s3ct0wN
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,170
 25. kloki
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  222

Опции за прикажување на темите

Вчитување...