1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Oстанато

Дискусија за сите останати компјутерски делови.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. xenon
  Одговори:
  713
  Прегледи:
  61,062
 2. psyside
  Одговори:
  2,686
  Прегледи:
  228,248
 3. psyside
  Одговори:
  99
  Прегледи:
  15,246
 4. tomi
  Одговори:
  1,469
  Прегледи:
  120,477
 5. psyside
  Одговори:
  838
  Прегледи:
  110,985
 6. psyside
  Одговори:
  4,629
  Прегледи:
  348,193
 7. gokica
  Одговори:
  1,050
  Прегледи:
  106,272
 8. psyside
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,564
 9. Lazarko
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  2,295
 10. psyside
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,328
 11. Lazarko
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  980
 12. SaleSk
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  955
 13. Lazarko
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  2,381
 14. Lazarko
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,217
 15. moongose
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  814
 16. psyside
  Одговори:
  130
  Прегледи:
  27,965
 17. FLEGMA
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,317
 18. FLEGMA
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  1,980
 19. FLEGMA
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  4,073
 20. FLEGMA
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,062
 21. gokica
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,793
 22. FLEGMA
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  5,649
 23. SaleSk
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,757
 24. SaleSk
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  4,014
 25. gokica
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  11,160
 1. skullmonkey
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  851
 2. CykaBlyat
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  796
 3. Lazarko
  Одговори:
  582
  Прегледи:
  23,372
 4. JensenInterceptor
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  147
 5. Starr
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  140
 6. Ficiani
  Одговори:
  566
  Прегледи:
  35,213
 7. John Targaryen
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  506
 8. Робсо
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  241
 9. omegaRED
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  503
 10. DeadWalker_
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  308
 11. Starr
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  384
 12. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  820
 13. gamer-eddie
  Одговори:
  153
  Прегледи:
  5,763
 14. bh1rk0ff
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  190
 15. lynx
  Одговори:
  383
  Прегледи:
  30,007
 16. skopje_mkd
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  252
 17. Avid
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  2,416
 18. TheDimiskov
  Одговори:
  517
  Прегледи:
  48,931
 19. џонидерп
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  92
 20. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  228
 21. FLEGMA
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  459
 22. 1s3ct0wN
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  868
 23. skullmonkey
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  782
 24. ARMac
  Одговори:
  65
  Прегледи:
  3,429
 25. Zippo
  Одговори:
  105
  Прегледи:
  4,962

Опции за прикажување на темите

Вчитување...