1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Oстанато

Дискусија за сите останати компјутерски делови.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. xenon
  Одговори:
  743
  Прегледи:
  63,777
 2. psyside
  Одговори:
  852
  Прегледи:
  114,122
 3. psyside
  Одговори:
  4,725
  Прегледи:
  357,097
 4. psyside
  Одговори:
  2,771
  Прегледи:
  235,016
 5. gokica
  Одговори:
  1,051
  Прегледи:
  107,642
 6. psyside
  Одговори:
  105
  Прегледи:
  15,818
 7. tomi
  Одговори:
  1,469
  Прегледи:
  122,230
 8. psyside
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,632
 9. Lazarko
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  2,383
 10. psyside
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,353
 11. Lazarko
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,041
 12. SaleSk
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  989
 13. Lazarko
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  2,502
 14. Lazarko
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,292
 15. moongose
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  843
 16. psyside
  Одговори:
  130
  Прегледи:
  28,181
 17. FLEGMA
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,352
 18. FLEGMA
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,029
 19. FLEGMA
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  4,154
 20. FLEGMA
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,086
 21. gokica
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,853
 22. FLEGMA
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  5,741
 23. SaleSk
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,782
 24. SaleSk
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  4,086
 25. gokica
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  11,295
 1. fuzzjaw
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  166
 2. BorisSapphire
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  470
 3. Lazarko
  Одговори:
  711
  Прегледи:
  31,015
 4. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  1,345
 5. steelseries
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  2,148
 6. skullmonkey
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  264
 7. gamer-eddie
  Одговори:
  237
  Прегледи:
  8,601
 8. lynx
  Одговори:
  412
  Прегледи:
  32,307
 9. Ficiani
  Одговори:
  666
  Прегледи:
  43,500
 10. TheDimiskov
  Одговори:
  529
  Прегледи:
  51,343
 11. Стап
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  838
 12. JasSum
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  114
 13. steelseries
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  275
 14. Banjifiko
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  501
 15. gokica
  Одговори:
  208
  Прегледи:
  15,940
 16. JasSum
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  697
 17. DeadWalker_
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  414
 18. Deksa
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  253
 19. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  245
 20. Feelyo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  118
 21. boban984
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  622
 22. dangthe
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  129
 23. igor_xxxx
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  5,777
 24. Mao
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  572
 25. draganamon
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  957

Опции за прикажување на темите

Вчитување...