1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останати

Дискусии во врска со сите останати програмски јазици.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Martinovski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  766
 2. mariomako
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,354
 3. Darko_ufo
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  965
 4. Clash
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  6,405
 5. nescafe
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  854
 6. Xenor
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  893
 7. ssmihajlo
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,379
 8. burce
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  990
 9. dragilook
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,068
 10. t14
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  919
 11. stole_pesov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  827
 12. mariomako
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,369
 13. FilipShitkacot:)
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  901
 14. dstojanov98
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  472
 15. Kokta
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,027
 16. edidenis
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  527
 17. Fiasco
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,631
 18. Pepix
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  521
 19. Despodov
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  967
 20. icka
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  895
 21. alexandar11
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,537
 22. alexandar11
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  2,797
 23. icka
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  655
 24. maximilian
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,089
 25. dArrkii
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,967

Опции за прикажување на темите

Вчитување...