1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останати

Дискусии во врска со сите останати програмски јазици.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. pedro:)
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  721
 2. Misko6000
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,006
 3. CyberSpic
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,672
 4. A$AP-Rocky
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,321
 5. Kajsibebraat
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  966
 6. DrMTR
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,357
 7. emet_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,012
 8. CHukio
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,060
 9. Hristijan_95
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,347
 10. vojo
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  6,784
 11. Vlatko992
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,868
 12. swan
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,838
 13. smiljo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,686
 14. draey
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,343
 15. skullmonkey
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,713
 16. skullmonkey
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,602
 17. pane96
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,298
 18. MilanS87
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,618
 19. ZeroX
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,575
 20. wolverine
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,687
 21. -={K-O-R-U-N}=-
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,656
 22. Dime46
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,960
 23. AstroBoy
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,835
 24. Toni100jkovski
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  4,433
 25. m3nka
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,658

Опции за прикажување на темите

Вчитување...