1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останати

Дискусии во врска со сите останати програмски јазици.

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Stane
  Одговори:
  79
  Прегледи:
  10,948
 2. Papa Benedikt
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,317
 3. Forumko
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,389
 4. JensenInterceptor
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  375
 5. Aleks
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,720
 6. Goroner
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  884
 7. Papa Benedikt
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  929
 8. dragilook
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,351
 9. MarkoHF
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,591
 10. Xenor
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,570
 11. mariomako
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,469
 12. GigaC
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,719
 13. janevska
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,057
 14. Enigma
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,555
 15. Xenor
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  951
 16. crcic
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  911
 17. skullmonkey
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  747
 18. dArrkii
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,063
 19. V@rd0
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  402
 20. DARK3R
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  5,513
 21. Stane
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,650
 22. Garfield'
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  712
 23. Enforcer_
  Одговори:
  184
  Прегледи:
  17,848
 24. Stefan.Taz
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  601
 25. Nakolce
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  3,166

Опции за прикажување на темите

Вчитување...