1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останати

Дискусии во врска со сите останати програмски јазици.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Глупав
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  146
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,076
 3. Steff_Maja
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  513
 4. bon_ton
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,068
 5. bon_ton
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,001
 6. Nikola147
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  539
 7. PetarR.
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  285
 8. BorisSapphire
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  459
 9. ceo45
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  553
 10. braobrao
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  6,933
 11. zmija
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  8,198
 12. Petarys
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  924
 13. JensenInterceptor
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  376
 14. Garfield'
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  714
 15. pecko95
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,301
 16. skullmonkey
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  364
 17. skullmonkey
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  500
 18. V@rd0
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  402
 19. Trajko
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  3,343
 20. Balanar
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  971
 21. Stefan.Taz
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  602
 22. Blackouting
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  647
 23. BorisSapphire
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  482
 24. Fatal1ty_
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  437
 25. Isak Keyten
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  661

Опции за прикажување на темите

Вчитување...