1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останати

Дискусии во врска со сите останати програмски јазици.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. A^1^T^E^A^M
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,040
 2. A^1^T^E^A^M
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,942
 3. pankipan4e
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,783
 4. pankipan4e
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,289
 5. kole
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,008
 6. Electron
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  3,155
 7. Andrijeski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,041
 8. Mao
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,387
 9. kapkavino
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,913
 10. DARK3R
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  5,353
 11. taranenik
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,148
 12. QBox
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  3,322
 13. Kukuriku
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  4,067
 14. Aleks
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,677
 15. Pepsi Man
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,270
 16. ztip
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,502
 17. GigaC
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,615
 18. maximilian
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  4,018
 19. finger.k4
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,456
 20. milevskiz
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,581
 21. milevskiz
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,864
 22. Aleks
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,419
 23. Kupe3
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,699
 24. elite hacker
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,501
 25. Kupe3
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,578

Опции за прикажување на темите

Вчитување...