1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Oстанати

AIX, Solaris, BeOS, Palm OS, Xenix и други.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. NERD.
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,375
 2. Dinako
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  308
 3. riki_staff
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,314
 4. Јас сум желка
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  2,572
 5. Minotaur
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  606
 6. wolverine
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,136
 7. bokiscout
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  644
 8. Ile bocev
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,526
 9. Minotaur
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,173
 10. loc geek
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,310
 11. lynx
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,126
 12. vangelis
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,630
 13. kloki
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,234
 14. paraglajder
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,471
 15. Кристијан Про
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,196
 16. viksa86
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,027
 17. zokipp
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,964
 18. skullmonkey
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,613
 19. goKi90
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  5,104
 20. gt980
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,708
 21. Alucard
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,938
 22. AirTechno
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,209
 23. Nakolce
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,931
 24. linksys
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,232
 25. linksys
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,699

Опции за прикажување на темите

Вчитување...