1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Off-topic теми

Имате нешто да кажете што не е поврзано со ИТ? Интересни вести, информации или пак сакате да озборувате - Ова е вистинското место за Вас.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Ata
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  5,019
 2. D
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,127
 3. Goroner
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,345
 4. D
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,884
 5. D
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,347
 6. D
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,259
 7. psybaron
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,790
 8. drowsy
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,564
 9. D
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,761
 10. D
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,708
 11. D
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,124
 12. D
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,775
 13. drown
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,021
 14. Freaker
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,172
 15. drowsy
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,119
 16. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,106
 17. D
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,420

Опции за прикажување на темите

Вчитување...