1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Off-topic теми

Имате нешто да кажете што не е поврзано со ИТ? Интересни вести, информации или пак сакате да озборувате - Ова е вистинското место за Вас.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. toshex
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  163
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  741
  Прегледи:
  112,562
 3. AMD_fan
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,015
 4. mkd
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  281
 5. nik0la_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  195
 6. toshex
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  346
 7. bobmkd
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  564
 8. dddragan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  346
 9. Mar tiN
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  662
 10. skullmonkey
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,481
 11. Тони
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  540
 12. IcePick
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  8,791
 13. aleksandar.divitarov
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  3,928
 14. Balanar
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  690
 15. gOJDO
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,455
 16. TylerMkD
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  729
 17. JensenInterceptor
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  384
 18. JensenInterceptor
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  209
 19. cele_x
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  427
 20. dreamson
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  167
 21. M.Pix
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  320
 22. maci
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  351
 23. psyside
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,092
 24. Draynor
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  802
 25. Antonio Vasilevski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  183

Опции за прикажување на темите

Вчитување...