1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Off-topic теми

Имате нешто да кажете што не е поврзано со ИТ? Интересни вести, информации или пак сакате да озборувате - Ова е вистинското место за Вас.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Andrijeski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  728
 2. Andrijeski
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,916
 3. AlexOFMacedon
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  973
 4. D
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,191
 5. SCH
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,166
 6. D
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,913
 7. filipvselena
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  6,935
 8. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,308
 9. Andrijeski
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,012
 10. Master4e
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,517
 11. Ata
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  4,798
 12. D
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,102
 13. Goroner
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,293
 14. D
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,828
 15. D
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,306
 16. D
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,198
 17. psybaron
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,759
 18. drowsy
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,537
 19. D
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,723
 20. D
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,666
 21. D
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,096
 22. D
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,731
 23. drown
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  996
 24. Freaker
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,140
 25. drowsy
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,098

Опции за прикажување на темите

Вчитување...