1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Off-topic теми

Имате нешто да кажете што не е поврзано со ИТ? Интересни вести, информации или пак сакате да озборувате - Ова е вистинското место за Вас.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Oliver!
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  5,427
 2. loc geek
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  194
 3. cele_x
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  646
 4. Garfield'
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,514
 5. vlavot
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  39,994
 6. skullmonkey
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  519
 7. Ruiner
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  505
 8. Miroslav Ilic
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  620
 9. coNNectMKD
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  315
 10. Sephiroth
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  1,160
 11. Bozter
  Одговори:
  153
  Прегледи:
  8,369
 12. JensenInterceptor
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  199
 13. spiritBreaker
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,092
 14. toshex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  272
 15. smole
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  612
 16. Aowek
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  279
 17. Глупав
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  914
 18. Psycore
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  293
 19. psyside
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  2,655
 20. FLEGMA
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  282
 21. shitpost101
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  245
 22. prichina
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  259
 23. Boldozer
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  379
 24. d0sada
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  434
 25. lynx
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  132

Опции за прикажување на темите

Вчитување...