1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Off-topic теми

Имате нешто да кажете што не е поврзано со ИТ? Интересни вести, информации или пак сакате да озборувате - Ова е вистинското место за Вас.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. psyside
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,228
 2. The_EvilLord
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  180
 3. koki
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  4,900
 4. coNNectMKD
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,026
 5. Banjifiko
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,151
 6. Bozter
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,304
 7. psyside
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,670
 8. loc geek
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,321
 9. Banjifiko
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,162
 10. tomi
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  510
 11. psyside
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,921
 12. ARMac
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  148
 13. zipi123
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  84
 14. Boldozer
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  105
 15. RoninMK
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  170
 16. FLEGMA
  Одговори:
  80
  Прегледи:
  14,485
 17. dekomote
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  1,129
 18. skullmonkey
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  7,193
 19. dejan_str
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  830
 20. skullmonkey
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  698
 21. Vlatzki
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  3,055
 22. daniel111
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  119
 23. psyside
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  594
 24. stavrov69
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  226
 25. despotovikj
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  224

Опции за прикажување на темите

Вчитување...