1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Off-topic теми

Имате нешто да кажете што не е поврзано со ИТ? Интересни вести, информации или пак сакате да озборувате - Ова е вистинското место за Вас.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. Fatal1ty_
  Одговори:
  821
  Прегледи:
  78,009
 2. D
  Одговори:
  585
  Прегледи:
  76,836
 3. gOJDO
  Одговори:
  458
  Прегледи:
  67,725
 4. Fatal1ty_
  Одговори:
  271
  Прегледи:
  33,953
 1. psybaron
  Одговори:
  1,694
  Прегледи:
  167,511
 2. psyside
  Одговори:
  1,300
  Прегледи:
  138,455
 3. Fatal1ty_
  Одговори:
  741
  Прегледи:
  110,784
 4. 7n00dle7
  Одговори:
  684
  Прегледи:
  74,289
 5. Fiasco
  Одговори:
  81
  Прегледи:
  45,736
 6. Alucard
  Одговори:
  1,082
  Прегледи:
  42,386
 7. vlavot
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  38,029
 8. MIDNIGHT WALKER
  Одговори:
  430
  Прегледи:
  33,330
 9. ProNoob
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  33,291
 10. filipkir
  Одговори:
  109
  Прегледи:
  31,513
 11. Zimrie
  Одговори:
  627
  Прегледи:
  27,489
 12. sonic
  Одговори:
  351
  Прегледи:
  27,227
 13. toshex
  Одговори:
  411
  Прегледи:
  25,308
 14. trakilaki
  Одговори:
  245
  Прегледи:
  23,662
 15. maximilian
  Одговори:
  165
  Прегледи:
  23,374
 16. MarkoHF
  Одговори:
  142
  Прегледи:
  23,044
 17. AMD_fan
  Одговори:
  202
  Прегледи:
  22,328
 18. [W*O*R*I*X]
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  21,790
 19. psyside
  Одговори:
  174
  Прегледи:
  21,715
 20. StarBuck
  Одговори:
  198
  Прегледи:
  20,488
 21. gokica
  Одговори:
  101
  Прегледи:
  20,055
 22. sumi
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  19,322
 23. Daniel15
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  19,074
 24. spiderman
  Одговори:
  164
  Прегледи:
  18,206
 25. filipvselena
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  17,589

Опции за прикажување на темите

Вчитување...