1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Off-topic теми

Имате нешто да кажете што не е поврзано со ИТ? Интересни вести, информации или пак сакате да озборувате - Ова е вистинското место за Вас.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. Fatal1ty_
  Одговори:
  271
  Прегледи:
  34,638
 2. gOJDO
  Одговори:
  458
  Прегледи:
  69,700
 3. D
  Одговори:
  588
  Прегледи:
  77,671
 4. Fatal1ty_
  Одговори:
  849
  Прегледи:
  83,657
 1. D
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,420
 2. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,106
 3. drowsy
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,119
 4. Freaker
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,172
 5. drown
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,021
 6. D
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,775
 7. D
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,124
 8. D
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,708
 9. D
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,761
 10. drowsy
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,564
 11. psybaron
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,790
 12. D
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,259
 13. D
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,347
 14. D
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,884
 15. Goroner
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,345
 16. D
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,127
 17. Ata
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  5,019
 18. Master4e
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,552
 19. Andrijeski
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,041
 20. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,342
 21. filipvselena
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  7,164
 22. D
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  3,000
 23. SCH
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,231
 24. D
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,219
 25. AlexOFMacedon
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,001

Опции за прикажување на темите

Вчитување...