1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Off-topic теми

Имате нешто да кажете што не е поврзано со ИТ? Интересни вести, информации или пак сакате да озборувате - Ова е вистинското место за Вас.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Fatal1ty_
  Одговори:
  742
  Прегледи:
  70,486
 2. gOJDO
  Одговори:
  455
  Прегледи:
  65,261
 3. D
  Одговори:
  578
  Прегледи:
  75,766
 4. Fatal1ty_
  Одговори:
  271
  Прегледи:
  33,264
 1. aleksandardespotovikj
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  115
 2. psyside
  Одговори:
  156
  Прегледи:
  20,366
 3. zdravkovskii
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  49
 4. lynx
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  58
 5. stavrov69
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  62
 6. Alucard
  Одговори:
  948
  Прегледи:
  34,451
 7. psybaron
  Одговори:
  1,691
  Прегледи:
  165,915
 8. toshex
  Одговори:
  376
  Прегледи:
  21,594
 9. ekonomist
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  347
 10. alkibijad01
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  91
 11. JensenInterceptor
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  74
 12. Miroslav Ilic
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  87
 13. skullmonkey
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  295
 14. maci
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  127
 15. 7n00dle7
  Одговори:
  684
  Прегледи:
  72,769
 16. BorisSapphire
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  86
 17. aleksandardespotovikj
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  81
 18. zipi123
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,623
 19. skullmonkey
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  253
 20. Balanar
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,645
 21. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  166
 22. braobrao
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  265
 23. dekomote
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  519
 24. Sludge.Factory
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  93
 25. zdravkovskii
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  94

Опции за прикажување на темите

Вчитување...