1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Nintendo

Дискусија за Nintendo конзоли,игри, дополнителна опрема и сервиси - Nintendo Switch™, NES, SNES, Nintendo 64, Nintendo GameCube, Wii, Wii U, Game & Watch, Game Boy, Virtual Boy, Game Boy Advance, Nintendo DS, Nintendo 3DS

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Jedah
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,460
 2. BlazeIt
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  8,056

Опции за прикажување на темите

Вчитување...