1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мобилни телефони

Дискусии за мобилни телефони, нивна употреба, подесување и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. JasSum
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  1,434
 2. Stefan121
  Одговори:
  75
  Прегледи:
  6,150
 3. DelphiUser
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  600
 4. Робсо
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  189
 5. The Geek Boy
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  221
 6. vikomkd
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  1,758
 7. maci
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  341
 8. Робсо
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  511
 9. Tomee
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  337
 10. tigar
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  403
 11. filipkir
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  729
 12. Tajson
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  286
 13. Ulrezaj
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  272
 14. Psycore
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  283
 15. Pane24
  Одговори:
  95
  Прегледи:
  5,210
 16. it_boy
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  439
 17. Ivanhoe
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,111
 18. igor_xxxx
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,754
 19. Rac58
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  276
 20. fuzzjaw
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  277
 21. dastan
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  429
 22. skullmonkey
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  236
 23. dPUNISHERb
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  505
 24. Epowah
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,705
 25. Necromancer
  Одговори:
  303
  Прегледи:
  27,699

Опции за прикажување на темите

Вчитување...