1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мобилни телефони

Дискусии за мобилни телефони, нивна употреба, подесување и слично.

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. dejan_str
  Одговори:
  2,021
  Прегледи:
  153,407
 2. alekcackko
  Одговори:
  4,858
  Прегледи:
  267,106
 3. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  2,083
  Прегледи:
  136,090
 4. Steff_Maja
  Одговори:
  1,001
  Прегледи:
  76,555
 5. Ismet
  Одговори:
  1,843
  Прегледи:
  172,604
 6. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  1,632
  Прегледи:
  119,427
 7. psyside
  Одговори:
  197
  Прегледи:
  22,389
 8. psyside
  Одговори:
  391
  Прегледи:
  33,880
 9. psyside
  Одговори:
  77
  Прегледи:
  6,829
 10. psyside
  Одговори:
  8,026
  Прегледи:
  403,891
 11. StalkeR
  Одговори:
  1,278
  Прегледи:
  83,387
 12. psyside
  Одговори:
  1,053
  Прегледи:
  62,414
 13. pipelin
  Одговори:
  107
  Прегледи:
  8,633
 14. psyside
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  3,649
 15. the_maker
  Одговори:
  15,824
  Прегледи:
  1,011,307
 16. psyside
  Одговори:
  545
  Прегледи:
  46,907
 17. psyside
  Одговори:
  1,245
  Прегледи:
  65,954
 18. psyside
  Одговори:
  125
  Прегледи:
  13,683
 19. psyside
  Одговори:
  4,566
  Прегледи:
  234,838
 20. Fatal1ty_
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,268
 1. Z3X-Team
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  947
 2. Nicola
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,061
 3. Costigan_Jr
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  3,066
 4. @ILE@
  Одговори:
  61
  Прегледи:
  3,412
 5. Masterfan
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,024
 6. nikoa1809
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  5,485
 7. NIKE
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,392
 8. stefan
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,449
 9. alexi
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  1,416
 10. skullmonkey
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  689
 11. Frozen.
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,003
 12. ARMac
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,355
 13. Vampo
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  940
 14. DrMTR
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,028
 15. Niki
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  975
 16. boojan
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,091
 17. Mo3oK4e
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  859
 18. MilanS87
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,238
 19. FATAL ERROR !
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  899
 20. Tawe
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  865
 21. maci
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  3,905
 22. username
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  883
 23. Вајкинг
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,070
 24. xenon
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,551
 25. Arabian
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  1,981

Опции за прикажување на темите

Вчитување...