1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мобилни телефони

Дискусии за мобилни телефони, нивна употреба, подесување и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. psyside
  Одговори:
  1,053
  Прегледи:
  62,419
 2. psyside
  Одговори:
  1,245
  Прегледи:
  65,956
 3. pipelin
  Одговори:
  107
  Прегледи:
  8,633
 4. psyside
  Одговори:
  77
  Прегледи:
  6,830
 5. psyside
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  3,649
 6. psyside
  Одговори:
  4,566
  Прегледи:
  234,890
 7. psyside
  Одговори:
  125
  Прегледи:
  13,683
 8. psyside
  Одговори:
  391
  Прегледи:
  33,880
 9. psyside
  Одговори:
  8,026
  Прегледи:
  403,905
 10. psyside
  Одговори:
  545
  Прегледи:
  46,908
 11. StalkeR
  Одговори:
  1,278
  Прегледи:
  83,393
 12. the_maker
  Одговори:
  15,824
  Прегледи:
  1,011,351
 13. psyside
  Одговори:
  197
  Прегледи:
  22,389
 14. Fatal1ty_
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,268
 15. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  1,632
  Прегледи:
  119,437
 16. dejan_str
  Одговори:
  2,021
  Прегледи:
  153,410
 17. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  2,083
  Прегледи:
  136,093
 18. alekcackko
  Одговори:
  4,858
  Прегледи:
  267,112
 19. Steff_Maja
  Одговори:
  1,001
  Прегледи:
  76,558
 20. Ismet
  Одговори:
  1,843
  Прегледи:
  172,607
 1. maci
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  183
 2. Zlatko1982
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  231
 3. tomaso
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  500
 4. JasSum
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  801
 5. skullmonkey
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  509
 6. Happy
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  241
 7. Psycore
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  223
 8. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  719
 9. yasho
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  679
 10. DelphiUser
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  237
 11. gokica
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  484
 12. Глупав
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  291
 13. The Geek Boy
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  1,482
 14. Alucard
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,008
 15. gremlin
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  517
 16. Zlatko1982
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  189
 17. comakot
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  420
 18. bh1rk0ff
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  339
 19. bokiscout
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  236
 20. Uber-
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,529
 21. Tajson
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  826
 22. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  290
 23. DIMITA
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  407
 24. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  229
 25. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  956

Опции за прикажување на темите

Вчитување...