1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мобилни телефони

Дискусии за мобилни телефони, нивна употреба, подесување и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. psyside
  Одговори:
  988
  Прегледи:
  57,190
 2. psyside
  Одговори:
  1,169
  Прегледи:
  59,888
 3. pipelin
  Одговори:
  107
  Прегледи:
  8,325
 4. psyside
  Одговори:
  76
  Прегледи:
  6,527
 5. psyside
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  3,491
 6. psyside
  Одговори:
  4,314
  Прегледи:
  218,711
 7. psyside
  Одговори:
  125
  Прегледи:
  13,422
 8. psyside
  Одговори:
  391
  Прегледи:
  33,183
 9. psyside
  Одговори:
  7,369
  Прегледи:
  364,537
 10. psyside
  Одговори:
  504
  Прегледи:
  44,813
 11. StalkeR
  Одговори:
  1,212
  Прегледи:
  78,461
 12. the_maker
  Одговори:
  15,243
  Прегледи:
  956,348
 13. psyside
  Одговори:
  194
  Прегледи:
  21,736
 14. Fatal1ty_
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,228
 15. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  1,628
  Прегледи:
  116,197
 16. dejan_str
  Одговори:
  1,850
  Прегледи:
  140,866
 17. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  2,067
  Прегледи:
  130,991
 18. alekcackko
  Одговори:
  4,781
  Прегледи:
  256,221
 19. Steff_Maja
  Одговори:
  1,001
  Прегледи:
  75,297
 20. Ismet
  Одговори:
  1,793
  Прегледи:
  167,122
 1. Uber-
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  349
 2. Tajson
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  642
 3. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  214
 4. DIMITA
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  273
 5. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  171
 6. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  816
 7. Mayson
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  767
 8. Futurelakimens
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  585
 9. Happy
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  260
 10. kainn
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  417
 11. Surreal
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  88
 12. NecrotoX
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  156
 13. Garfield'
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  452
 14. Justice for All
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  162
 15. Futurelakimens
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  1,008
 16. Tobey
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  206
 17. maci
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  175
 18. Garfield'
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  154
 19. Garfield'
  Одговори:
  55
  Прегледи:
  1,890
 20. Ivicakmk
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  824
 21. gokica
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  444
 22. barney
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  539
 23. masterkp53
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  305
 24. Luxell
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  206
 25. lynx
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  425

Опции за прикажување на темите

Вчитување...