1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мобилни телефони

Дискусии за мобилни телефони, нивна употреба, подесување и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. psyside
  Одговори:
  7,515
  Прегледи:
  374,332
 2. psyside
  Одговори:
  1,187
  Прегледи:
  61,529
 3. the_maker
  Одговори:
  15,374
  Прегледи:
  970,052
 4. dejan_str
  Одговори:
  1,876
  Прегледи:
  143,244
 5. Ismet
  Одговори:
  1,799
  Прегледи:
  168,333
 6. psyside
  Одговори:
  511
  Прегледи:
  45,263
 7. psyside
  Одговори:
  1,005
  Прегледи:
  58,867
 8. alekcackko
  Одговори:
  4,792
  Прегледи:
  258,515
 9. StalkeR
  Одговори:
  1,216
  Прегледи:
  79,299
 10. psyside
  Одговори:
  4,319
  Прегледи:
  221,097
 11. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  1,629
  Прегледи:
  117,093
 12. psyside
  Одговори:
  196
  Прегледи:
  21,950
 13. Steff_Maja
  Одговори:
  1,001
  Прегледи:
  75,620
 14. psyside
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  3,536
 15. psyside
  Одговори:
  76
  Прегледи:
  6,600
 16. psyside
  Одговори:
  391
  Прегледи:
  33,392
 17. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  2,067
  Прегледи:
  132,033
 18. pipelin
  Одговори:
  107
  Прегледи:
  8,404
 19. psyside
  Одговори:
  125
  Прегледи:
  13,488
 20. Fatal1ty_
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,239
 1. Jedah
  Одговори:
  740
  Прегледи:
  18,538
 2. Ivicakmk
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  1,148
 3. gremlin
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  380
 4. Zlatko1982
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  144
 5. Mayson
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  1,092
 6. bxxxn
  Одговори:
  611
  Прегледи:
  33,888
 7. comakot
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  348
 8. gOJDO
  Одговори:
  199
  Прегледи:
  9,398
 9. bh1rk0ff
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  303
 10. Uber-
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,331
 11. bokiscout
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  200
 12. kjosmofon
  Одговори:
  252
  Прегледи:
  20,990
 13. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  875
 14. Tajson
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  730
 15. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  251
 16. DIMITA
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  310
 17. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  197
 18. Futurelakimens
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  647
 19. Happy
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  295
 20. Futurelakimens
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  1,057
 21. kainn
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  448
 22. Surreal
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  101
 23. Garfield'
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  474
 24. maci
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  1,645
 25. NecrotoX
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  173

Опции за прикажување на темите

Вчитување...