1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мобилни телефони

Дискусии за мобилни телефони, нивна употреба, подесување и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. alekcackko
  Одговори:
  5,170
  Прегледи:
  313,025
 2. psyside
  Одговори:
  10,089
  Прегледи:
  563,975
 3. the_maker
  Одговори:
  17,882
  Прегледи:
  1,243,956
 4. psyside
  Одговори:
  1,435
  Прегледи:
  84,580
 5. dejan_str
  Одговори:
  2,380
  Прегледи:
  193,174
 6. psyside
  Одговори:
  5,682
  Прегледи:
  321,408
 7. StalkeR
  Одговори:
  1,431
  Прегледи:
  99,152
 8. psyside
  Одговори:
  509
  Прегледи:
  40,451
 9. psyside
  Одговори:
  104
  Прегледи:
  8,918
 10. Ismet
  Одговори:
  1,957
  Прегледи:
  189,798
 11. TATA_MATA
  Одговори:
  2,163
  Прегледи:
  155,231
 12. psyside
  Одговори:
  592
  Прегледи:
  53,705
 13. TATA_MATA
  Одговори:
  1,713
  Прегледи:
  134,605
 14. psyside
  Одговори:
  1,521
  Прегледи:
  93,569
 15. psyside
  Одговори:
  80
  Прегледи:
  6,210
 16. pipelin
  Одговори:
  114
  Прегледи:
  10,167
 17. Steff_Maja
  Одговори:
  1,002
  Прегледи:
  81,280
 18. psyside
  Одговори:
  199
  Прегледи:
  24,047
 19. psyside
  Одговори:
  125
  Прегледи:
  14,656
 20. Fatal1ty_
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,409
 1. darko_spiroski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  243
 2. ARMac
  Одговори:
  697
  Прегледи:
  52,149
 3. Weeaboo
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  598
 4. toshex
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,773
 5. psyside
  Одговори:
  54
  Прегледи:
  2,720
 6. bxxxn
  Одговори:
  683
  Прегледи:
  45,498
 7. DelphiUser
  Одговори:
  75
  Прегледи:
  3,554
 8. Jedah
  Одговори:
  1,126
  Прегледи:
  42,876
 9. NERD.
  Одговори:
  1,122
  Прегледи:
  99,802
 10. Allex
  Одговори:
  1,180
  Прегледи:
  91,010
 11. gdamjan
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  734
 12. gokica
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  361
 13. psyside
  Одговори:
  58
  Прегледи:
  2,824
 14. ASUSx55c
  Одговори:
  110
  Прегледи:
  12,631
 15. kloki
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  216
 16. tazeclence
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  48,940
 17. Aowek
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  301
 18. Rikimaru
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  593
 19. maci
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  829
 20. saxo98
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  311
 21. Boldozer
  Одговори:
  145
  Прегледи:
  11,221
 22. kumanovec
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  489
 23. gdamjan
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  516
 24. psyside
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,162
 25. Costigan_Jr
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  1,155

Опции за прикажување на темите

Вчитување...