1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft Windows

98, ME, OS/2, NT, 2000, XP, 2003, Vista, CE, 7 и други.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. darkwarrior
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,277
 2. vetarvomagla
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  948
 3. Macigames
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  5,500
 4. SwIPE
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,981
 5. Bubule
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,172
 6. psybaron
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,275
 7. Master4e
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,989
 8. Mao
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,118
 9. filipvselena
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,355
 10. alekatan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  855
 11. alekatan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  866
 12. Freaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,317
 13. Ismet
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,958
 14. makedonce
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,924
 15. A^1^T^E^A^M
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,243
 16. Lightlord
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  3,305
 17. shilo
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,512
 18. kic_pp
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,464
 19. mishkovski
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,412
 20. LiquidWorm
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,029
 21. Alek24
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,877
 22. A^1^T^E^A^M
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,510
 23. StenmarC
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,497
 24. makedonce
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,021
 25. Ismet
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,627

Опции за прикажување на темите

Вчитување...