1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft Windows

98, ME, OS/2, NT, 2000, XP, 2003, Vista, CE, 7 и други.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. gokica
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  808
 2. Software
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  786
 3. DrMTR
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,764
 4. Costigan_Jr
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  991
 5. cakii
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  616
 6. 2Gorgi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  637
 7. Bontino2
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  855
 8. gokica
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,187
 9. A$AP-Rocky
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,616
 10. Metuzalem
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  996
 11. DrMos
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,866
 12. Кристијан Про
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,019
 13. ernesto
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,347
 14. ernesto
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  992
 15. Tajson
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,281
 16. gokica
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,240
 17. cakii
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,066
 18. vangelis
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  2,987
 19. igor_xxxx
  Одговори:
  60
  Прегледи:
  4,375
 20. emet_
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  760
 21. StOrMK
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,348
 22. Kiro619
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,046
 23. linksys
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,521
 24. StalkeR
  Одговори:
  142
  Прегледи:
  12,858
 25. Fatal1ty_
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  3,555

Опции за прикажување на темите

Вчитување...