1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft Windows

98, ME, OS/2, NT, 2000, XP, 2003, Vista, CE, 7 и други.

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. Alucard
  Одговори:
  5,308
  Прегледи:
  330,051
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  167
  Прегледи:
  19,672
 3. StalkeR
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  11,403
 4. Fatal1ty_
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  6,793
 1. Alucard
  Одговори:
  1,599
  Прегледи:
  87,510
 2. the.w
  Одговори:
  966
  Прегледи:
  57,419
 3. vladealfagv
  Одговори:
  195
  Прегледи:
  10,445
 4. StalkeR
  Одговори:
  142
  Прегледи:
  12,857
 5. HijackHacker
  Одговори:
  141
  Прегледи:
  8,133
 6. BSOD
  Одговори:
  112
  Прегледи:
  12,170
 7. AMD_fan
  Одговори:
  111
  Прегледи:
  14,330
 8. HijackHacker
  Одговори:
  104
  Прегледи:
  9,557
 9. kicedz007
  Одговори:
  103
  Прегледи:
  9,893
 10. mztrifunovski
  Одговори:
  100
  Прегледи:
  10,855
 11. cacko_ku
  Одговори:
  97
  Прегледи:
  7,796
 12. ConfusioN
  Одговори:
  96
  Прегледи:
  6,136
 13. filipvselena
  Одговори:
  96
  Прегледи:
  10,625
 14. HijackHacker
  Одговори:
  80
  Прегледи:
  8,513
 15. linksys
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  6,443
 16. linksys
  Одговори:
  73
  Прегледи:
  4,499
 17. ChemicalAngel
  Одговори:
  69
  Прегледи:
  5,302
 18. Chejo
  Одговори:
  69
  Прегледи:
  7,267
 19. NothingElse
  Одговори:
  65
  Прегледи:
  2,117
 20. salemicevski
  Одговори:
  64
  Прегледи:
  6,697
 21. the G man
  Одговори:
  64
  Прегледи:
  6,668
 22. igor_xxxx
  Одговори:
  60
  Прегледи:
  4,375
 23. Whisky Vishera
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  4,399
 24. MusicFreak
  Одговори:
  58
  Прегледи:
  5,251
 25. xenon
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  2,624

Опции за прикажување на темите

Вчитување...