1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft Windows

98, ME, OS/2, NT, 2000, XP, 2003, Vista, CE, 7 и други.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. StalkeR
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  11,555
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  6,846
 3. Fatal1ty_
  Одговори:
  167
  Прегледи:
  19,999
 4. Alucard
  Одговори:
  5,337
  Прегледи:
  341,490
 1. gemidjy
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,371
 2. SCH
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,377
 3. filipvselena
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,007
 4. Ismet
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,627
 5. makedonce
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,021
 6. StenmarC
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,497
 7. A^1^T^E^A^M
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,510
 8. Alek24
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,877
 9. LiquidWorm
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,029
 10. mishkovski
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,412
 11. kic_pp
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,464
 12. shilo
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,512
 13. Lightlord
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  3,305
 14. A^1^T^E^A^M
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,243
 15. makedonce
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,924
 16. Ismet
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,958
 17. Freaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,317
 18. alekatan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  866
 19. alekatan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  855
 20. filipvselena
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,355
 21. Mao
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,118
 22. Master4e
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,989
 23. psybaron
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,275
 24. Bubule
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,172
 25. SwIPE
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,981

Опции за прикажување на темите

Вчитување...