1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft Windows

98, ME, OS/2, NT, 2000, XP, 2003, Vista, CE, 7 и други.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Alucard
  Одговори:
  5,634
  Прегледи:
  373,578
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  7,308
 3. Fatal1ty_
  Одговори:
  167
  Прегледи:
  20,665
 4. StalkeR
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  11,841
 1. Tobey
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  1,664
 2. Janev
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  195
 3. MrVortex
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  565
 4. Futurelakimens
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  362
 5. Martinovski
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,214
 6. spase99
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  460
 7. Metuzalem
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  3,839
 8. pipelin
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  514
 9. Phillip
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  217
 10. John Targaryen
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  532
 11. spiritBreaker
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  2,243
 12. Bandzer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  232
 13. Futurelakimens
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  626
 14. skullmonkey
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  756
 15. Кристијан Про
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  1,319
 16. Fatihh
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  306
 17. pekson
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  222
 18. zdravkovskii
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  813
 19. skullmonkey
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  172
 20. JensenInterceptor
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,369
 21. Rikimaru
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  5,917
 22. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  631
 23. vladealfagv
  Одговори:
  201
  Прегледи:
  13,316
 24. Rukfash
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,674
 25. skullmonkey
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,445

Опции за прикажување на темите

Вчитување...