1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, S

Дискусија и помош во врска со сите видови бази на податоци.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. JackDanielsHere
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  841
 2. perotaraba
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  836
 3. ''TcM>>
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  791
 4. Astro
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  721
 5. bozidar
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  709
 6. Cair
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  708
 7. katerina87
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  700
 8. GoCe_
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  647
 9. jovankaramac
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  637
 10. DekoRoker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  625
 11. undergrounde
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  617
 12. bozidar
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  514
 13. sasoxmkd
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  476
 14. Steff_Maja
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  422
 15. kire_33
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  284

Опции за прикажување на темите

Вчитување...