1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, S

Дискусија и помош во врска со сите видови бази на податоци.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. mac-ufs
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,348
 2. mac-ufs
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,770
 3. tonk@
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,305
 4. Fant0m
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,441
 5. bobanmak
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,902
 6. velestrumf
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,349
 7. Megatron
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,369
 8. MetalGear
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,303
 9. petar.bt
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,017
 10. MIDNIGHT WALKER
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,335
 11. kapkavino
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,667
 12. nicky
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,439
 13. suli
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,125
 14. milevskiz
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,375
 15. TheOracle
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,294
 16. petar.bt
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,768

Опции за прикажување на темите

Вчитување...