1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, S

Дискусија и помош во врска со сите видови бази на податоци.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Delicon
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,828
 2. vlatkorun
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  5,030
 3. Alien
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,490
 4. Blagojce
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,521
 5. ZzzzZzzz
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,369
 6. Alien
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,234
 7. staki
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,333
 8. Alexandar
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,310
 9. ilij
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,368
 10. Volkswagen
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,735
 11. killerlOOp
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,259
 12. Buzleski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,613
 13. perotaraba
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  852
 14. dhany
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,195
 15. staki
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,255
 16. kkxenon
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,312
 17. Forumko
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,255
 18. Forumko
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,856
 19. marst194
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,361
 20. Alexandar
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  3,524
 21. boban984
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,011
 22. Daki4ko
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,860
 23. vetarvomagla
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,770
 24. kapsarovb
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,831
 25. mac-ufs
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,670

Опции за прикажување на темите

Вчитување...