1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, S

Дискусија и помош во врска со сите видови бази на податоци.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Anastasija
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,108
 2. Gixxer
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,381
 3. ''TcM>>
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  914
 4. zokipp
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  4,597
 5. aleksandar juve
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  986
 6. Xenor
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,178
 7. HijackHacker
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,579
 8. DEXTER
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,032
 9. maximilian
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,299
 10. Blagojce
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,380
 11. ThundeR
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,319
 12. inpower
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,382
 13. inpower
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,022
 14. alexandar11
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,020
 15. DEXTER
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,005
 16. DEXTER
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,238
 17. D@re
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,058
 18. petar.bt
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,005
 19. -vd-
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,299
 20. ssimovski
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,099
 21. ivan_wolf
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,562
 22. ilij
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,399
 23. gdamjan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,398
 24. Delicon
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,763
 25. vlatkorun
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  4,820

Опции за прикажување на темите

Вчитување...