1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, S

Дискусија и помош во врска со сите видови бази на податоци.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. misovski
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,818
 2. bozidar
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,366
 3. koki
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,193
 4. bobmkd
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  3,586
 5. RagingDemon
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,980
 6. ivanco^^^
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,129
 7. Goran123
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  973
 8. bozidar
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  733
 9. mariomako
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,374
 10. vladence
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,466
 11. DekoRoker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  637
 12. Fatal1ty_
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  927
 13. MilanS87
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,035
 14. JackDanielsHere
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  867
 15. petar.bt
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,097
 16. Ceco
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,754
 17. ''TcM>>
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  823
 18. Soldier
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,180
 19. RagingDemon
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,390
 20. RagingDemon
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,390
 21. zokipp
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,149
 22. Seat
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,131
 23. misovski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,821
 24. hromdesign
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,010
 25. bruteforce
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,614

Опции за прикажување на темите

Вчитување...