1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, S

Дискусија и помош во врска со сите видови бази на податоци.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. janedrakul
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,883
 2. Ajvio
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,265
 3. artweb
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,712
 4. D3N1EL
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,802
 5. Sasuke
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,933
 6. vlatkorun
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,896
 7. artweb
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,701
 8. bogev4eboy
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,603
 9. Fatal1ty_
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,632
 10. Monte
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,748
 11. Grid
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,594
 12. DEJAN9
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,759
 13. skullmonkey
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,456
 14. skullmonkey
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  3,173
 15. swan
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,052
 16. bogev4eboy
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,579
 17. kjosmofon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  974
 18. Noumenon
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,285
 19. Fatal1ty_
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,045
 20. D3N1EL
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  976
 21. petre.dimov
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,161
 22. skullmonkey
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,208
 23. Maja3
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,514
 24. bozidar
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  509
 25. misovski
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,764

Опции за прикажување на темите

Вчитување...